Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Haksız ban
#1
Exclamation 
sadece noob yani ezkik noooblar dedğim için küfür ve hareket sebebiyle ban yedim  halbuki küfür etmedim Undecided  Angry Sad
Cevapla
#2
Noob ve ezik demişsin bunlar da bir hakarete girer nasıl mal salak geri zekalı demek ban sebebi ise bunlar da oyuncuyu aşağılamaya girer haksız bir ban yok .
SAYGILARIMI SUNAR İYİ FORUMLAR DİLERİM 
Cevapla
#3
(9 Jan 2017, 21:53)TF2 Turkiye # FIRINCI Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Noob ve ezik demişsin bunlar da bir hakarete girer nasıl mal salak geri zekalı demek ban sebebi ise bunlar da oyuncuyu aşağılamaya girer haksız bir ban yok .

banada zeofix adlı arkadaş veled demişti onun ss ini attım bişey yapmadılar bune peki
Cevapla
#4
Haa bir şey yapmadiklarina inanamam fakat ya görmemişlerdir ya da işleri vardır , ama sizin söylediğiniz kelimeler oyuncuyu aşağılamaya girer .
SAYGILARIMI SUNAR İYİ FORUMLAR DİLERİM 
Cevapla
#5
Daha ne diyeceksin.
Ya Şerrau Mincinne Vel Cinnü El inkhuhturNEk7oP.png
Body atmak bir hayat felsefesidir
Cevapla
#6
(9 Jan 2017, 22:19)TF2 Turkiye # FIRINCI Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Haa bir şey yapmadiklarina inanamam fakat ya görmemişlerdir ya da işleri vardır , ama sizin söylediğiniz kelimeler oyuncuyu aşağılamaya girer .

ailevi hakaret yedim ama hiç bi tık yok son konuma bakarmısın bi ? ss de var ama kimsenin bişey yapdıgı yok.ayrıca bu noob demekden bin kat daha kotu bişey ?
bkNR1Z.jpg
Cevapla
#7
Telefonda olduğum için bir şey yapamam maalesef .
SAYGILARIMI SUNAR İYİ FORUMLAR DİLERİM 
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi